Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry z PSS

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
716 odpowiedzi na ten temat

#21 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany śro 16 gru 18:19

W kilku momentach tak. Zdobycie bodaj trzech pucli jest dość frustrujące. Ale prawdziwy koszmar zaczyna się przy zdobywaniu gwiazdek :D Tam to jest kosmos. Pomijam fakt dostania się do jednej gwiazdki na chmurce, która przesuwa się przez ekran gry przez około 3h :D Jednak te gwiazdki nie są potrzebne do zaliczenia gry.

W Braid ważne jest myślenie :) I to nie logiczne :D Zabawy z czasem skutecznie zmuszają do wyłączenia myślenia. Wszystko co znasz z życia tutaj bierze w łeb :D Ale wiem czemu ta gra była grą roku 2008 na XBL.

Jakby co to poczekaj na innych może ktoś kupił. Jutro gra będzie u nas.

A teraz pytanie. Wie ktoś coś na temat Hustle Kings?! Miało być w grudniu. Na jutro nie zapowiadają. O 22 też cisza :(
Ja chcę bilard :(

#22 Player One

Player One

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2743 postów
  •  PSN: My boot, your face; the perfect couple.

Napisany śro 16 gru 18:36

Na razie i tak chyba wezmę Trine'a :)

#23 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany śro 16 gru 19:15

Z deszczu pod rynnę. W ostatnim etapie pogryziesz pada ;D

#24 Player One

Player One

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2743 postów
  •  PSN: My boot, your face; the perfect couple.

Napisany śro 16 gru 19:25

No weź bo w końcu nic nie kupię z tego PSStore  ;D Chcę trochę ponadrabiać zaległości bo uzbierało się już tam sporo ciekawych gierek.

#25 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany śro 16 gru 21:07

Trine jest świetne... przed YLODem nawet chciałem zdobyć platynę jednak na myśl o ostatnim etapie bez utraty życia przechodzą mnie dreszcze  oj_nie!

#26 Desert4PL

Desert4PL

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1519 postów
  •  PSN: P|69 Member

Napisany śro 16 gru 22:26

Co powiecie na temat dwóch gierek: Battle Tanks oraz Savage Monn? Bo nie wiem czy brać od kumpla :D A zaraz będę miał nowego PixelJunk'a  0_+_0

#27 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany śro 16 gru 22:35

Daj znać jak shooter. Mnie wspomniane dwie kompletnie nie kręcą...

#28 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany czw 17 gru 13:08

Pojawił się Braid z niezłą ceną 36 zł. Szczerze to byłem pewien, że zawołają 55 zł, a tu proszę, taniej niż w US. No i niezła promocja na BF1943, bo jedyne 29 zł. Poważnie się zastanowię nad tą opcją. No i Bomberman za 18 zł. Ciekawe jakie promocje wrzucą 22 grudnia.

#29 Choody

Choody

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2617 postów
  •  PSN: Go berserk

Napisany czw 17 gru 13:12

Co powiecie na temat dwóch gierek: Battle Tanks oraz Savage Monn? Bo nie wiem czy brać od kumpla :D A zaraz będę miał nowego PixelJunk'a  0_+_0

Ja kupiłem Battle Tanks i zawiodłem się trochę. Liczyłem na coś bardziej w starym stylu. Przekombinowali trochę według mnie. Nie wiem również czy to była kwestia wypitego alkoholu, ale z kumplem mieliśmy czasem problemy spore :D W sumie nie polecam. Od tamtej małej sesji nie pomyślałem nawet żeby odpalić ten tytuł.

#30 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany czw 17 gru 13:31

a kojarzy ktos czy Digger juz wyszedl? mam sentyment, bo choc byl to klon boulder dasha, to byla to rowniez pierwsza gra na pc, jaka pamietam. byl jeszcze prince of persia ale to troche pozniej.. pamietam ten burszytnowy monochromatyczny monitor i popiskiwania pc-speakera.. ehh to byly czasy giercowania :D

#31 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany czw 17 gru 13:44

Wyszedł, 36 zł.

#32 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany czw 17 gru 15:14

Ja już jakiś czas temu grałem w Savage Moon'a i jeśli lubisz TDki to gorąco polecam, bo gra jest super. Siedziałem przy niej dłużej i częściej niż przy niejednej 'superprodukcji'. Dodatkowo co mnie zaskoczyło łatwo pucharki wpadają, oprócz dodatku zdobyłem wszystkie (co nigdy mi się nie przytrafia:P ).
Dalej jeśli naprawdę lubisz TDki to Crystal Defenders jest też świetne i trudniejsze niż Savage Moon, który nie ma co ukrywać, że oprócz kilku plansz nie jest takie trudne :)

#33 Desert4PL

Desert4PL

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1519 postów

Napisany pią 18 gru 20:55

No i stałem sę posiadaczem Savage Moon'a. Kumpel dał mi go za betę modnations :D Jak pogram to ją, krótko opisze. :D

#34 maxelm

maxelm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1792 postów
  •  PSN: Mam HEADSET

Napisany nie 20 gru 12:23

No i mam kolejne 2gry:pixel junk shotter i braid. Braid gra mistrzostwo świata kolejna gra która mnie zachwyca stawiam ją na podium z flower. Pixel:)mała gierka a cieszy jak bym dostał pełną wersję jakiejś gry z super grafika, najbardziej się wkurzam jak trafie tego człowieczka:). 

#35 Desert4PL

Desert4PL

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1519 postów

Napisany nie 20 gru 14:30

Gra ktoś w Battle Tanks? Dostałem ją w komplecie z Savage Moon'em i na razie bardzo przyjemna :P A od jeszcze innego gościa mam PJ: shooter'a i nie mam na nią czasu...

#36 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany nie 20 gru 14:56

Ja szukam jednej bądź dwóch osób, które mają 3 on 3 NHL i mogłyby mi pomóc w zdobyciu jednego trofeum. Ile by to zajęło? 5 min.

#37 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany nie 20 gru 18:22

Ja wczoraj pograłem w demko Mushrooms Wars :D Jak dla mnie bomba, lubię takie taktyczno-strategiczne gierki :) Chociaż oprawa jest taka, że z chęcią bym w nią na ipodzie pograł :P

#38 Desert4PL

Desert4PL

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1519 postów

Napisany nie 20 gru 18:37

Ja szukam jednej bądź dwóch osób, które mają 3 on 3 NHL i mogłyby mi pomóc w zdobyciu jednego trofeum. Ile by to zajęło? 5 min.

Ja mogę pomóc. A o jakie trophy chodzi?

#39 Velius

Velius

Newbie

• Members
  • Pip
  • 202 postów

Napisany nie 20 gru 19:36

Tez mam 3on3 nhl i kilka brakujacych trophy to moznaby zrobic czy cos

#40 Forty

Forty

Member

• Members
  • PipPip
  • 974 postów
  •  PSN: This is living

Napisany pon 21 gru 19:39

Jak wygląda sprawa z Battlefilde 1943 z PSS. Kurde jest w cenie 29 zł ale nie wiem czy ludzi na serwerach znajdę >:<

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników