Skocz do zawartości

Zdjęcie

BETA Game - [klucze, kody, itp]...

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
406 odpowiedzi na ten temat

#401 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany pią 16 sie 10:57

Beta jest od kilku miesięcy, zapoznaj się z tematem zanim znowu spróbujesz być zabawny.

#402 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany pią 16 sie 11:07

Jest jeszcze jeden kluczyk który wrzuciłem do tematu o RPG na PS3, jakby ktoś szukał...

#403 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany pią 16 sie 11:12

Wiem od kiedy jest beta, bo sam dostałem w czerwcu klucz. Miałem na myśli co znaczy beta finalna... Zresztą jeśli ta gra jest nadal w fazie beta, a pudełka z grą już jadą do sklepów to co to może oznaczać? Jaki matoł udostępniałby grę do testowania, skoro ta gra już od dobrego miesiąca leży wytłoczona w magazynach? Premiera i beta będę równolegle? Bo na to wygląda... Czyli oni sobie jeszcze testują coś co już dawno jedzie do sklepów, a po premierze będą gigabajty paczy? Czyli, że produkt na płycie nie jest finalnym produktem, bo beta nadal trwa. Myślenie nie boli...

#404 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany pią 16 sie 11:25

Otwarta beta, żeby sprawdzić serwery i żeby ludzie mogli za darmo wypróbować grę by później ją kupić, myślenie nie boli.

#405 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany pią 16 sie 12:04

Oj Darud, darud... Kupiłeś ostatnio jakieś MMO, albo jakąś grę na PC? Na płycie dostałeś całą grę, czy tylko instalator który dopisuje Ci grę do Steam i ściągasz sobie stamtąd pełną wersję? To nie jest gra którą możesz odpalić w singlu, więc normą jest, że do ostatniej chwili trwają szlify, i trwać będą nawet po premierze... Myślisz, że do WOW nie było patchy?

#406 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany pią 16 sie 14:03

WoW właśnie dostaje kilku gigowy content patch z jednym z ważniejszych wydarzeń w historii Warcrafta. Obalenie Warchiefa, Garosha Hellscreema, syna Groma Hellscreema!

Co do testów. Chyba od roku był time-table z datami poszczególnych faz. Teraz praktycznie będzie testowany end-game, który w 90% przypadku MMO nie jest dostępny w dniu premiery. Czyli zamiast strzelić premierę i dalej testować grę na Public Test Realach, zrobią to na Open Beta Serverach. PTRy wymagają posiadania gry i abonamentu, tak każdy kto będzie w stanie wejść do wysoko lvlowych krain, będzie mógł sprawdzić content. Oczywiście do tego dojdą poprawki w statach jeżeli dane skille będą źle działały w end-game'ie, stress-test, pobieranie clienta etc. Darud, MMO często oferują head-starty dla ludzi z pre-orderami. Takie osoby praktycznie po zakończeniu tej fazy testów, krótkiej przerwie technicznej, wbiją do już gry w wersji 1.0.

MmO  :wub:

#407 Rymcio

Rymcio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 86 postów

Napisany czw 28 sie 14:21

Ja właśnie zacząłem grać w zamkniętą bete gry Tribal Wars 2 . Sprawdźcie w wolnym czasie bo gra dosyć fajna, jeśli ktoś lubi strategie. 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników