Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry RPG na PlayStation 3

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1286 odpowiedzi na ten temat

#1281 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany sob 21 wrz 18:12

No właśnie. Tym bardziej, że to nie wygląda na jakieś tanie F2P, poszła w to kupa kasy, która musi się jakoś zwrócić. Szkoda, bo strasznie na ten tytuł liczyłem

#1282 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany sob 21 wrz 18:29

Już wyczuwam respawny za prawdziwą kasę lub cooldown 1h  rotfl/

#1283 anarom

anarom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2444 postów
  •  PSN: anarom1

Napisany wto 24 wrz 20:23

Panowie ile kosztuje abonament miesięczny na nowego Finala? .

#1284 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany wto 24 wrz 20:24

Jeżeli kody są wspólne na PC i PS3 to keye.pl mają za 80zł prepaidy 60-dniowe.

#1285 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany wto 24 wrz 23:28

Sa wspolne, tzn gre trzeba kupic osobno jesli chce sie grac na obu platformach, ale potem abonament jest juz jeden na obie wersje.
A skoro juz o ffxiv mowa to posiadacze wersji ps3 beda mieli darmowa przesiadke na wersje ps4.

#1286 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany śro 25 wrz 00:22

Jeśli ktoś pakuje kupe kasy w produkcje to nie decyduje się na wydanie gry w F2P, szczególnie jeśli jest to start generacji i baza klientów wynosi okrągłe 0. Nie robi również multi only, bo na dzień dobry ogranicza sobie o połowę potencjalnych klientów. Gra miała szanse sprzedać się w pudełku, a tak 90% ludzi sprawdzi grę za darmo, reszta zostawi kilka złotych w mikrotransakcjach. W efekcie Crapcom musi mieć dużo szczęścia, aby zwrócił mu się koszt deweloperki ;D

Crapcom w nadchodzącej generacji pójdzie pod młotek. Nie takie firmy wyprowały z rynku. Są na dobrej drodze do bakructwa, przeciętne marki, inne z kolei zaniedbane, debili w zarządzie, idiotyczna polityka. Patrząc na TGS to przed Japończykami trudne czasy. Generalnie obecna generacja bardzo osłabiła japońską myśl, a będzie jeszcze gorzej...

#1287 anarom

anarom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2444 postów
  •  PSN: anarom1

Napisany sob 09 lis 11:06

Powiem wam że czasami pogrywam w FF 14 ale już mam powoli dosyć. Idzie umrzeć z nudów. O ile na początku byłem zachwycony, po jakimś czasie nie mogę się zebrać na ponowne granie.

Nie chce mi się już łowić ryb itp. Jedynie można jeszcze polatać z innymi graczami w Dungeonach, niestety zbyt często trafiają się przygłupawi Healerzy że odechciewa się grać. Goście ci zamiast wspomagać leczeniem, biegają po planszy jak popaprani i nic nie robią.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników