Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry RPG na PlayStation 3

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1286 odpowiedzi na ten temat

#21 Dazidek

Dazidek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany śro 14 sty 16:54

Za grami z gatunku RPG za bardzo nie przepadam, ale chciałbym tu pochwalić Rokugatsu za wykonaną pracę... Widzę, że jesteś fanem RPG :P Oby więcej takich tematów tylko z innymi gatunkami gier :D

#22 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany czw 15 sty 12:04

Na tej liście jest Blade & Souls. Czy to nie gra tylko na PC? Nie słyszałem o tym że ma ukazać się również na PS3. Ja czekam tylko na "Ostatnią fantazje" (ile ich już było :P). Reszta jakoś mi nie imponuje. Za to błogosławił bym Blizard za Diablo 3 na PS3.

#23 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany czw 15 sty 12:11

Nie jest powiedziane, że Diablo 3 nie zawita na konsole. Tylko czy nie masz przeciwko, jak większość, zcukierkowania serii? ;)

#24 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany czw 15 sty 12:28

Nie jest powiedziane, że Diablo 3 nie zawita na konsole. Tylko czy nie masz przeciwko, jak większość, zcukierkowania serii? ;)

Nie dlaczego? Oglądałem u kumpla filmiki w HD z tej gry i bardzo mi się podoba. Pamiętam że kiedyś było Diablo na PSOne ale była to tragiczna gra.

#25 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany czw 15 sty 12:34

Ja mam silne przeczucie, że prędzej czy później D3 pojawi się na konsole. Blizzard tamu nie zaprzeczył ale też nie potwierdził. Ja z erpegów czekam na Dragon Age, Witcher, FF.

#26 Allu

Allu

Newbie

• Members
  • Pip
  • 142 postów
  •  PSN: Angry PlayStation Nerd

Napisany czw 15 sty 19:36

Pamiętam że kiedyś było Diablo na PSOne ale była to tragiczna gra.

Bzdury opowiadasz!

#27 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany pią 23 sty 08:20

Też długo przy Diablo na PSXie nie wytrzymałęm... może dlatego, że miałem też na PC?  Qw:

#28 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany pią 13 lut 11:58

Chciałem tylko przypomnieć, że dzisiaj w Europie swoją premierę ma Eternal Sonata :D

#29 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany pią 13 lut 12:09

Chciałem tylko przypomnieć, że dzisiaj w Europie swoją premierę ma Eternal Sonata :D

Po KZ2 mój następny Target :)
Coś mi się wydaje, że jak wpadnie platyna w F3 to skoczę po ES... na allegro :)

#30 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany pią 13 lut 12:48

ES to mój najbliższy target. Niestety, w planach mam przeprowadzkę, więc nie mam ani kasy, ani czasu na grę xD A tak na to czekałem -_- Ale może jakimś cudem jeszcze w tym miesiącu uzbieram na to kasę. Jak nie to w przyszłym. A później jeszcze Disgaea 3 muszę kupić o.o

#31 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany pią 06 mar 23:29

Udało mi się zaktualizować listę :) (wow!xD) I teraz tak:
Eternal Sonata w Europie- jest
Disgaea 3 w Europie- jest
Demons souls w japonii- jest

Dla zainteresowanych. Premiera X Edge w US została przeniesiona z marca na maj. Do gry zostaną dodane trofea :)

Zapomniałem dodać deus ex, ale to później, bo musiałbym jeszcze znaleźć jakieś screeny, czy filmiki ;)

A poza tym, doszedł jeszcze jakiś rpg o którym nie wiem? :P

#32 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany śro 11 mar 12:36

Kolejna aktualizacja.

Dodałem Deus ex, Mars, Edge of twilight i Atelier Rorona.
Pierwsze 2 chyba każdy kojarzy. O Edge of twilight dowiedziałem się przed chwilą przez przypadek, przeszukując internet xD
A Atelier Rorona to nowy jrpg (exclusive) na PS3. Kolejna część z serii "Atelier..." (może ktoś grał na PS2? :))

I przepraszam, że to już 3 post z rzędu, ale jak bym edytował to nie byłoby widać :x xD

#33 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany śro 11 mar 14:36

Czy aby Edge of Twilight ma byc RPG-iem? Wlasnie czytam poprzedni numer Neo+ i tam opisuja to jako klon God of War...

#34 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany śro 11 mar 14:43

@Edge of Twilight

Edge of Twilight jest przygodową grą akcji, w której zmagania sterowanej postaci obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

To cytat z gry online.

#35 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany śro 11 mar 15:04

Ouu, a ja słyszałem, że to action rpg, więc go dodałem ;) No nic, zaraz to usunę :)
Dzięki

#36 Crying_Wolf

Crying_Wolf

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  •  PSN: More Than Meets The Eye | Eat shit and die!

Napisany śro 11 mar 21:14

Nie wiem czy to właściwy temat aby o to zapytać, ale to w końcu gry RPG na PS3. ;)
Moje pytanie jest związane z grą Last Remnant, która to ukazała się jakiś czas temu na X360 i miała pojawić się również na PS3 w Styczniu. Jest Marzec, a gierki nie widać i nie zanosi się żeby pojawiła się w najbliższym czasie, czy ktoś z Was wie kiedy ten tytuł ukaże się na PS3? Przyznam, że jestem trochę w kropce, ponieważ chciałbym zagrać, mógłbym kupić tą grę na X360, ale liczę, że wydanie na PS3 może być nieco poprawione, ponieważ gierka nie dostała jakichś super ocen, a bardzo chciałem ją sprawdzić ;)

#37 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany śro 11 mar 21:23

Nie wiem czy to właściwy temat aby o to zapytać, ale to w końcu gry RPG na PS3. ;)
Moje pytanie jest związane z grą Last Remnant, która to ukazała się jakiś czas temu na X360 i miała pojawić się również na PS3 w Styczniu. Jest Marzec, a gierki nie widać i nie zanosi się żeby pojawiła się w najbliższym czasie, czy ktoś z Was wie kiedy ten tytuł ukaże się na PS3? Przyznam, że jestem trochę w kropce, ponieważ chciałbym zagrać, mógłbym kupić tą grę na X360, ale liczę, że wydanie na PS3 może być nieco poprawione, ponieważ gierka nie dostała jakichś super ocen, a bardzo chciałem ją sprawdzić ;)

Premiera na PC 20 marca, o PS3 dalej nic nie wiadomo. No, przynajmniej ja nic nie słyszałem.
Ale przed chwilą znalazłem demko na PC jakby ktoś chciał ;)

http://programy.pcwo...mnant.Demo.html

Mnie ta gra za bardzo nie interesuje, ale demo sobie ściągnę :) Może jakimś cudem mi się spodoba :D

#38 Crying_Wolf

Crying_Wolf

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  •  PSN: More Than Meets The Eye | Eat shit and die!

Napisany śro 11 mar 21:25

Dawno nie grałem w żadne jRPG, a uwielbiam ten gatunek, dzięki za info na temat dema, jeszcze sprawdzę czy na XBLA nie ma, ale na pewno również sprawdzę ten tytuł ;)

#39 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany śro 11 mar 22:04

Mam to demo i powiem szczerze, że bez posiadówki półgodzinnej przy konfiguracji pada nie da się za bardzo grać. Wykorzystywanych klawiszy są 3 strony...
Grafika może i ładna ale jakoś się nie mogę przekonać. Walka dla mnie zupełnie niezrozumiała :D
Może w weekend przysiądę z godzinę.

#40 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany czw 12 mar 11:07

Ściągnąłem demo, wypakowałem, zainstalowałem, włączam-błąd, aplikacja zostanie zamknięta.
Jakaś wyższa siła dała mi znak, że nie powinienem w to grać 0_+_0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników