Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry RPG na PlayStation 3

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1286 odpowiedzi na ten temat

#1 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany czw 08 sty 23:37

Lista gier RPG na Playstation 3 na dzień 12 czerwca 2013
Jeśli brakuje jakiejś gry lub coś się nie zgadza- dajcie znać

3D Dot Game Heroes  -Gatunek: jRPG    Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Angels Love Online  -    Gatunek: MMORPG  -  Data premiery: EU: Nie wydano JP: Już jest US: Nie wydano (Można za darmo grać w japońską wersję)

Ar Tonelico Quoga  -    Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Arcania: Gothic 4  -  Gatunek: RPG -  Data premiery: EU: Już jest JP:  US: Już jest

Atelier Rorona  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Atelier Totori  - Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Atelier Meruru  -  Gatunek: jRPG -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Atelier Ayesha  -  Gatunek: jRPG -  Data premiery: EU:Już jestJP: Już jestUS:Już jest

Atelier Escha & Logy  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU:Już jestJP: Już jestUS:Już jest

Battle Princess Of Arcadias -  atunek: jRPG  - Data premiery: EU: ?  JP: ?  US: ?

Cross Edge  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Dark Souls  -  Gatunek: RPG/jRPG  -  Data premiery: EU:Już jestJP: Już jestUS:Już jest

Dark Souls 2    -  Gatunek: RPG/jRPG  -  Data premiery: EU: 2013 JP: 2013US:2013

DC Universe Online  -    Gatunek: MMORPG -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Demons Souls  -  Gatunek: RPG/jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Disgaea 3 -  Gatunek: Taktyczny RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Disgaea 4 GGatunek: Taktyczny RPG  -  Data premiery: EU:Już jestJP: Już jestUS:Już jest

Dragon Age  -  Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Dragon Age II- Gatunek: RPG    -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Dragons Dogma  -Gatunek: RPG/jRPG    -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Dungeon Hunter  -  Gatunek: RPG  -    Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Enchanted Arms  -    Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Eternal Sonata  - Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Fallout 3  -  Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Fallout: New Vegas  -  Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Feary: Legend of Avalon  -  Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Final Fantasy XIII  - Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Final Fantasy XIII-2  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: 2011 JP: 2011 US: 2011

Final Fantasy XIII: Lightnigh Returns  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU:2013/14JP: 2013US:2013/14

Final Fantasy XIV  -  Gatunek: MMORPG  -  Data premiery: EU: 16.08. 2013 JP: 16.08.2013 US: 16.08.2013

Folklore  -  Gatunek: Action RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1-  Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Hyperdimension Neptunia-  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Hyperdimension Neptunia Mk2  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Hyperdimension Neptunia Vistory  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Kingdoms Of Amalur  -  Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Last Rebellion  - Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Marvel: Ultimate Alliance- Gatunek:RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Ni No Kuni-Gatunek: jRPG    -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Record of Agarest War -  Gatunek: Taktyczny RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Record of Agarest WarZero  -  Gatunek: Taktyczny RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Resonance of Fate  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Rune Factory  -  Gatunek: jRPG/Symulator    Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Sacred 2: Fallen Angel-  Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Star Ocean 4  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Tales Of Graces F  -    Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Tales Of Xillia -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: 09.08.2013 JP: Już jest US: 06.08.2013

Time and Eternity
  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: 09.08.2013 JP: Już jest US: 06.08.2013
The Elder Scrolls: Oblivion-  Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

The Elder Scrolls: Skyrim- Gatunek:  RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

The Witch and the Hundred Knights - Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU ? JP:  ?  US: ?

Trinity Universe  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Trinity: Souls of Zill O'll -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Two Worlds II  -  Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Untold Legends: Dark Kingdom  -  Gatunek: RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

Vandal Hearts: Flames of Judgment  - Gatunek: Taktyczny RPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

White Knight Chronicles  -  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

White Knight Chronicles II-  Gatunek: jRPG  -  Data premiery: EU: Już jest JP: Już jest US: Już jest

#2 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany czw 08 sty 23:42

Brakuje Dragon Age: Origins, który ma wyjść i w którym pokładam ogromne nadzieje :)

#3 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany czw 08 sty 23:49

PS2: Do każdej gry miałem uszykowany obrazek, ale kiedy próbuję wysłać wątek z obrazkami wyskakuje jakiś błąd... Co mam zrobić, żeby to się wysłało?

Chyba jest ograniczenie na ilość obrazków w jednym poście. Rozbij na kilka i będzie ok :) No chyba, że masz złego linka do obrazka :)

Ale mi zrobiłeś ochotę tą listą.

#4 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany czw 08 sty 23:49

Brakuje Dragon Age: Origins, który ma wyjść i w którym pokładam ogromne nadzieje :)

Dzięki :) Szczerze to pierwszy raz słyszę o tej grze. Zaraz przeszukam google i dodam ją do listy  :)

Chyba jest ograniczenie na ilość obrazków w jednym poście. Rozbij na kilka i będzie ok :) No chyba, że masz złego linka do obrazka :)

No tak, jak dodałem kilka obrazków to było ok, jak dodałem do każdego to wyskakiwał błąd. Dzięki.

Ale jak mam to teraz rozbić na kilka postów, skoro już kilka osób napisało posty? :D

EDIT:
Problem rozwiązany :)

#5 emileczek

emileczek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 442 postów
  •  PSN: BBOY FOR LIFE

Napisany czw 08 sty 23:58

Mnie strasznie ciekawi co wyjdzie z tego DC universe :-\

#6 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany pią 09 sty 11:45

Matko jedyna! az tyle tego bedzie i to juz w tym roku?!?! w zestawieniu brakuje jeszcze ciekawie zapowiadajacego sie 'Demon?s Souls' emo ktore raczej na pewno wyprobuje razem z WKC w oczekiwaniu na FFXIII w wersji japonskiej.. bo do US/EU sie nie doczekam.. nie ma bata!

#7 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany pią 09 sty 13:11

Matko jedyna! az tyle tego bedzie i to juz w tym roku?!?! w zestawieniu brakuje jeszcze ciekawie zapowiadajacego sie 'Demon?s Souls' emo ktore raczej na pewno wyprobuje razem z WKC w oczekiwaniu na FFXIII w wersji japonskiej.. bo do US/EU sie nie doczekam.. nie ma bata!

A czy Demon Souls to będzie RPG? Pytam bo na serio nie wiem :) Myślałem, że ma to być coś jak HS.

Aha, i nie wszystkie gry, które wymieniłem wyjdą w tym roku. Wymieniłem WSZYSTKIE rpgi na PS3 o jakich wiem. Niektóre z nich wyjdą w 2010. Niektóre już wyszły, ale tylko w Japonii i mogą nigdy jej granic nie przekroczyć D: Chociaż fakt, jak tak patrze to większość już wyszła, albo wyjdzie w tym roku...

#8 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany pią 09 sty 13:13

Deamon's Soul to to chyba action erpegie ale zawsze to epergie. Ja najbardziej czekam na Dragon Age'a i z chęcią zobaczę co po tylu latach udało się zrobić z Finalami.
pozdro

#9 Hades

Hades

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów
  •  PSN: HadesHell_

Napisany pią 09 sty 14:51

@Rokugatsu
Ładnie to wyszło ;) ja co do jRPG to czekam jedynie na FFXIII i FFXIII versus, ale... powiedzcie mi, czym owe gry będą się różnić, bo jak narazie tego nie rozumiem!...

#10 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany pią 09 sty 15:01

@Rokugatsu
Ładnie to wyszło ;) ja co do jRPG to czekam jedynie na FFXIII i FFXIII versus, ale... powiedzcie mi, czym owe gry będą się różnić, bo jak narazie tego nie rozumiem!...

Fabułą, klimatem, systemem walki (versus ma być bardziej action rpg. "Zwykłe" FFXIII ma turowy system walki). Krótko mówiąc, to 2 różne gry :D

Dodałem jeszcze Dragon age i Demon Souls, ale już było ciężko. Wywalało błąd, dopiero za którymś razem się zapisało ^^"
Później dodam jeszcze linki do filmików...

#11 Player One

Player One

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2743 postów
  •  PSN: My boot, your face; the perfect couple.

Napisany pią 09 sty 15:11

Bardzo fajny pomysł z tym zestawieniem erpegów na PS3 :) Wygodnie będzie mieć to wszystko w jednym miejscu! Będę starał się pomagać wyszukiwać nowe informacje jakby co :)

#12 Allu

Allu

Newbie

• Members
  • Pip
  • 142 postów
  •  PSN: Angry PlayStation Nerd

Napisany pią 09 sty 19:54

FFXIII i FFXIII versus, ale... powiedzcie mi, czym owe gry będą się różnić, bo jak narazie tego nie rozumiem!...

To dwie zupełnie inne części FF.

#13 Marcin

Marcin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 174 postów

Napisany pią 09 sty 20:32

WKC, Wieśmin, Demon's Soul, Fallout 3 oraz Gothic 4. Będę szczęśliwy i zadowolony. :)
F3 kupię jak cena polskiej wersji, zejdzie do poziomu tej 3xA, a na reszte cierpliwie poczekam.

P.S.
Nie wiem czy można ten tytuł nazwać pełnoprawnym rpgiem, bo w założeniach bardziej ma przypominać - podobno - Bioshocka, ale w 2009 wyjdzie Deux Ex. Jeszcze za wiele nie wiemy o tej grze, ale warto odnotować sam fakt.

#14 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany pią 09 sty 21:55

Wreszcie skończyłem... Dodałem do każdej gry linki do filmiku  0_+_0

O Deux ex chyba jeszcze nie słyszałem... Dodam go później bo na razie mi się nie chce D:

#15 NooCniK

NooCniK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów
  •  PSN: The Good / Whisky Lover

Napisany sob 10 sty 12:39

Naprawdę świetna lista. Teraz człowiek ma jako takie rozeznanie ile stuffu wyjdzie w 2009. Poza wszystkim nie jrpg'ami z ciekawością przyjżę się Blade&Soul bo strasznie aromatem L2 zalatuje ten tytuł. Obadam też nowe odsłony FF (wczesnej miałem styczność jedynie z FF VII u kuzyna na psx :) )

#16 Player One

Player One

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2743 postów
  •  PSN: My boot, your face; the perfect couple.

Napisany wto 13 sty 16:18

Eternal Sonata pojawi się na półkach sklepowych w Europie 13 lutego :)

http://www.ps3fanboy...n-release-date/

#17 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany wto 13 sty 23:28

Eternal Sonata pojawi się na półkach sklepowych w Europie 13 lutego :)

http://www.ps3fanboy...n-release-date/

Dzięki :) Próbowałem zmienić datę przy ES, ale ciągle mi błąd wyskakuje :( Będę musiał usunąć kilka obrazków, albo coś, bo tak to się nic edytować nie da  :o Ale to jutro...

#18 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany śro 14 sty 07:44

Napisz do Hadesa, powinna być opcja dzielenia postów dla administratorów.

#19 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany śro 14 sty 11:43

swietna robota Rokugatsu!  Aprob: odswierzam sobie ten topic, ilekroc chce sobie poprawic nastroj.. w ciaz jednak nie moge uwierzyc, ze tak bedzie wygladac moja lista zakupow na najblizsze 2 lata  sh-ock/  mniammmm!!

#20 Guest_kirex_*

Guest_kirex_*
  • Guests

Napisany śro 14 sty 14:38

W sumie to mógłby to ktoś przykleić, bo wątek zaraz zniknie a tak zawsze będzie na początku :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników