Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szał zakupów, czyli najlepsze okazje

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
945 odpowiedzi na ten temat

#21 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany wto 13 paź 21:35

A tak z innej beczki, mega okazja w Games World w Warszawskich Złotych Tarasach - Demon's Souls za jedyne 350pln :D

#22 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany śro 14 paź 06:18

Dlaczego ta gra jest taka droga? Widziałem ją za 70$ najmniej w USA, ale to chyba strona gdzie można importować. Zapomniałem jak się nazywa ba_g Była też kolekcjonerka za 90$. Lekkie przegięcie

#23 Groszek

Groszek

Member

• Members
  • PipPip
  • 1064 postów
  •  PSN: marcinpudziek

Napisany śro 14 paź 06:24

Wrocław, Galeria Dominikańska mieli dziś ;) ale już się kończyły :P Pierwszy raz widziałem zeby wszyscy w kolejce mieli to samo

Podobnie było wczoraj w Gdańsku, podszedłem do półki, gdzie było U2. Wziąłem jedną, koleś obok wziął 3 i została ostatnia  Qw: Fart

#24 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów
  •  PSN: Don't think , Just Kill !

Napisany śro 14 paź 07:42

public a gdzie dziś jedziesz po u2 ?

#25 nostrzak

nostrzak

Newbie

• Members
  • Pip
  • 89 postów
  •  PSN: Oldschool player

Napisany śro 14 paź 08:00

Dlaczego ta gra jest taka droga? Widziałem ją za 70$ najmniej w USA, ale to chyba strona gdzie można importować. Zapomniałem jak się nazywa ba_g Była też kolekcjonerka za 90$. Lekkie przegięcie

Pamiętaj, że ceny w USA są podawane netto. Wynika to z różnego podatku w każdym stanie. Dolicz sobie do tego minimum 7%. U nas podatek VAT to 22%, czyli średnio cena gry netto to 163zł. Przy przeliczaniu po kursie aktualnym (a żadna firma długofalowo nie bierze kursu dziennego tylko bezpiecznie wyżej) 70$ * 2,90zł to wychodzi 203,00zł. SCEP daje najniższe możliwe ceny za co im chwała. Tylko podatki i zarobki nie te :/

#26 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany śro 14 paź 08:18

Czyli się opłaca ściągać ze stanów. Raczej na europejską premierę nie ma co liczyć więc chyba trzeba będzie zamówić tylko problem w tym że nigdy niczego nie importowałem ba_g Normalnie złotówkami można płacić czy przelewem? I to do rąk własnych leci czy jak to tam jest '8[

#27 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany śro 14 paź 09:10

tylko masz 2 opcje:
- platnosc karta z odblokowanymi platnosciami telefonicznymi/korespondencyjnymi/internetowymi (VISA itp)
- platnosc PayPal, ktora w sumie sprowadza sie dokladnie do tego samego co powyzej

#28 Ostrix

Ostrix

Newbie

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  •  PSN: www.summerpartycamp.pl

Napisany śro 14 paź 09:19

Wkurza mnie to, że 2 tydzien pod rzad jest ten sam motyw.
W wiekszosci kraju U2 juz jest a na gornym slasku nie ma.
To samo bylo przy premierze Fify 10 zal

#29 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany śro 14 paź 10:00

public a gdzie dziś jedziesz po u2 ?

Pojechałem do MM na Górczewskiej - nie ma
Złote tarasy - Empik, Saturn, Mad Games - nie ma
Ultima - nie ma
Świat Gier - nie ma
MM Al. Krakowska - nie ma
Saturn Arkadia - nie ma

Ale mnie Sony wkurzyło. Po co reklamować grę, że premiera 14.X jak nie są w stanie sobie poradzić z logistyką. Wieeelki minus dla Sony.

#30 FloreK

FloreK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6368 postów

Napisany śro 14 paź 10:05

Empik Kalisz - Limitka 249zł (na zamówienie)
              Zwykła 239zł (na zamówienie)

o promocjach nic nie wiedzą.. w weekend jak dam radę to kupuje w Poznaniu.

#31 Ostrix

Ostrix

Newbie

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  •  PSN: www.summerpartycamp.pl

Napisany śro 14 paź 10:27

Jestem bardzo zdziwiony ze w Warszawie nie ma U2 a np w takim Toruniu byla gra wczoraj :P
Jestem ciekaw czy w Katowicach gra dzisiaj bedzie :P
Saturn i PSX twierdzili wczoraj ze bedzie dzis no to czekam na odp z ich strony :P

#32 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany śro 14 paź 10:33

Ciąg dalszy:
Sony Style Arkadia - nie ma
Sony Center Jana Pawła II - nie ma

Sony dało ciała na całej linii. Znając życie, to przez pogode kurier dzisiaj nie dojedzie :> I faktycznie ciekawe, że Toruń, Gdańsk, Wrocław - wszyscy mieli wczoraj a w Wawie wciąż nie ma...

#33 kolgejt

kolgejt

Member

• Members
  • PipPip
  • 1227 postów
  •  PSN: ROBERT KUBICA nr 1 !

Napisany śro 14 paź 10:36

z tego co piszecie to baaardzo dziwna sprawa ze w Wawie i innych okolicach nie ma
ja ostatnio mialem naprawde spoko sytuacje
Batman - dzien przed premiera
UC2 - to samo
wpadajcie na Kujawy :D

#34 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany śro 14 paź 10:37

Pojechałem do MM na Górczewskiej - nie ma
Złote tarasy - Empik, Saturn, Mad Games - nie ma
Ultima - nie ma
Świat Gier - nie ma
MM Al. Krakowska - nie ma
Saturn Arkadia - nie ma

Ale mnie Sony wkurzyło. Po co reklamować grę, że premiera 14.X jak nie są w stanie sobie poradzić z logistyką. Wieeelki minus dla Sony.

Ja od rana dzwonię do Media Markt na Ostrobramskiej. Koleś z działu software powiedział żebym dzwonił co godzinę bo gry są w drodze... Jak nie uda mi się wyjechać w tą śnieżycę to może narzeczona podskoczy po zajęciach ;) Tak czy siak dziś powinienem mieć ;) hehe Najlepszy tekst był wczoraj w Empiku... "czy macie U2 ? .... Nie mamy.... , A kiedy będziecie mieć ??? ... Za dwa tygodnie ... " to mnie rozwaliło. Dziękuję już empikowi i poluję w MMM ;D

#35 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany śro 14 paź 10:44

Ja od rana dzwonię do Media Markt na Ostrobramskiej. Koleś z działu software powiedział żebym dzwonił co godzinę bo gry są w drodze... Jak nie uda mi się wyjechać w tą śnieżycę to może narzeczona podskoczy po zajęciach ;) Tak czy siak dziś powinienem mieć ;) hehe Najlepszy tekst był wczoraj w Empiku... "czy macie U2 ? .... Nie mamy.... , A kiedy będziecie mieć ??? ... Za dwa tygodnie ... " to mnie rozwaliło. Dziękuję już empikowi i poluję w MMM ;D

Alu, a z tego MM to będziesz jechał przez okolice centrum? Może byś kupił 2 kopie i jedną bym od Ciebie odebrał :)

#36 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany śro 14 paź 10:49

Niestety... Jadę od strony Marysina Wawerskiego czyli kompletnie z drugiej strony. Moja narzeczona wraca z centrum... Tak czy siak to nie da rady :( . Poza tym za to, iż moja Martusia skoczy po grę dla mnie w taką pogodę obiecałem jej zakupy... Ahs sam nie wiem na co się zdecydowałem :D

#37 Crying_Wolf

Crying_Wolf

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  •  PSN: More Than Meets The Eye | Eat shit and die!

Napisany śro 14 paź 10:54

A ja przed chwilą dzwoniłem do tych gości od kolekcjonerek Uncharted 2 z Allegro i powiedział mi gość, że wczoraj wysłali i dzisiaj będzie. :D

#38 Meesser

Meesser

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany śro 14 paź 11:06

Witam wszystkich! Saturn Blue City w Warszawie jest 199,-

pozdrawiam

#39 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany śro 14 paź 11:19

Ja podziękuję za blue city ;) Właśnie wyszedłem wyrzucić śmieci . Ja pierd*** co tam się dzieję!!! Totalna zamieć ;) Zaczynam mocno wątpić czy w ogóle podjadę dziś do media... Kurde że też wczoraj oddałem samochód do przeglądu ;(

#40 Desert4PL

Desert4PL

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1519 postów
  •  PSN: P|69 Member

Napisany śro 14 paź 11:20

A ja przed chwilą dzwoniłem do tych gości od kolekcjonerek Uncharted 2 z Allegro i powiedział mi gość, że wczoraj wysłali i dzisiaj będzie. :D

Naprawdę? To mój dzień od razu stał się lepszy :D

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników