Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1730 odpowiedzi na ten temat

#1721 vicky019

vicky019

Newbie

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany pią 11 lip 15:01

Ja zachęcam was do zagrania w Murdered - Soul Suspected, w którą zacząłem grać parę dni temu. W grze wcielamy się w detektywa, który musi rozwiązać zagadkę własnej śmierci. Gra jest wielowątkowa i posiada wątki logiczne, z pewnością gra warta uwagi. Może już mieliście okazję w nią zagrać? 

#1722 Cerb3rus

Cerb3rus

Mój post jest lepszy od Twojego

• Members
  • PipPipPip
  • 1822 postów
  •  PSN: Cerb3rus1992

Napisany nie 13 lip 23:17

Gram teraz w Ratchet Deadlocked. Pomimo tego że to gra z PS2, to nadal gra się super. Nie rozumiem ludzi którzy psioczą że ta część jest ciemniejsza. Jest taka, bo Ratchet jest zmuszony do udziału w nielegalnych walkach na krańcu galaktyki.

Stary dobry Ratchet. Nie to co seria na PS3 która stara się być poważna i mniej wagi do rozwałki przykłada. Jedynie Tools of Destruction jest godne, bo jest jazda na szynach, szybowanie Clankiem czy ma więcej elementów platformowych niż następne części. No i jest jakby większa. Podobno Nexus jest powrotem do starego klimatu. Jednak chciałbym powrotu do serii z PS2. Może nawet nowa część na wzór Deadlocked, bo mimo że inna to wyszła całkiem fajnie.

#1723 AdamD

AdamD

Newbie

• Members
  • Pip
  • 79 postów

Napisany wto 22 lip 09:33

Ja grywam róznie trochę w gry sieciowe (np. lol) oraz zacząłem the bureau xcom declassified. Bardzo fajny jest klimat w tej grze. 

#1724 nademix11

nademix11

Newbie

• Members
  • Pip
  • 74 postów

Napisany wto 22 lip 10:04

Ja przechodzę teraz starsze need for speedy (aktualnie most wanted) . The bureau xcom declassified można teraz jeszcze kupić w bundlu ;)

#1725 max454

max454

Newbie

• Members
  • Pip
  • 84 postów

Napisany śro 23 lip 09:33

Ja teraz próbuje znów w Hearthstone, bo wyszedł dodatek oraz pogrywam w Titanfall.

#1726 Rymcio

Rymcio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 86 postów

Napisany pią 08 sie 02:03

Ja własnie zacząłem grać w nowego Wolfenstein. Gra jest naprawdę super, jeśli jeszcze nie graliście to zachęcam do obczajenia gierki. 

#1727 Pelson

Pelson

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany pią 08 sie 02:31

Ja teraz gram w The Room. Super gra logiczna. Jeśli lubicie trochę pogłówkować to zachęcam do sprawdzenia tejże gry. 

#1728 Rymcio

Rymcio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 86 postów

Napisany śro 24 wrz 10:33

Może gra ktoś w LoL'a? Fajnie by było zagrać kiedyś razem :)

#1729 oluszek

oluszek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany pią 07 lis 12:35

Fifa '14 i NFS: Rivals

#1730 yyyeee

yyyeee

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany pią 07 lis 16:44

Kocham serię GTA, po przejściu IV (na V niestety muszę poczekać do wersji PC)wracam do San Andreas i odkrywam je na nowo. Czasami jeszcze pogram w fife 14.

#1731 Astrzyk

Astrzyk

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany pią 07 lis 23:57

Na Chicken Invaders  mnie wzięło xD

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników