Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wirtualna klawiatura

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany sob 15 sie 23:44

Witam, mam pytanie. Czy taka klawiatura:

Dodany obrazek

Działa bezproblemowo z PS3? Ma ktoś ją, albo może od kogoś pożyczyć i sprawdzić?

Od zawsze słyszałem że każda klawiatura działa z PS3 ale spotkałem kilku ludzi którzy kupili najtańsze klawiatury i nie działały. Czekam na odpowiedzi.

#2 fatality

fatality

Newbie

• Members
  • Pip
  • 70 postów
  •  PSN: =>_<=

Napisany nie 16 sie 08:15

Do PS3 raczej każda klawa pod usb powinna działać, choć nie wiem czy taka wirtualna nie wymaga jakichś specjalnych sterowników... W każdym bądź razie, i tak jedyną grą, w którą można zagrać na klawie jest UT3 :P

#3 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany nie 16 sie 09:27

Do PS3 raczej każda klawa pod usb powinna działać, choć nie wiem czy taka wirtualna nie wymaga jakichś specjalnych sterowników... W każdym bądź razie, i tak jedyną grą, w którą można zagrać na klawie jest UT3 :P

No raczej nie każda, czytałem ludzi którym najtańsze klawy za 2 dychy nie działały chyba że ściemniały. A sterowniki pewnie w konsoli siedzą jak zawsze, no ale wydawać tyle kasy i nie mieć pewności to nie mam. A do grania jej nie chcę (według recenzji: głupio się na niej gra) była by do przeglądania internetu i pisania z kimś.

#4 fatality

fatality

Newbie

• Members
  • Pip
  • 70 postów
  •  PSN: =>_<=

Napisany nie 16 sie 09:40

Ja tam mam klawę za 20 dychy i nie narzekam, działa normalnie pod PS3 (używana tylko do neta jak komp zajęty).

#5 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany nie 16 sie 10:10

Wracając do tematu jeśli się nie mylę to o Ci chodzi.
Może być problem bo to jest bluetooth a PS3 zwykle nie wykrywa urządzeń BT chyba, że są specjalnie robione pod nią. Poza tym na liście kompatybilności jakoś PS3 nie widać.
Najlepiej będzie jednak kupić jakąś za 30zł :)

#6 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany nie 16 sie 11:56

No szkoda, do PC jej nie kupię bo przy nim praktycznie nie siedzę odkąd mam PS3. Zapytam jeszcze na oficjalnym forum PS'a

#7 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany pon 17 sie 12:02

Dziwna klawa '8[ nie wyobrażam sobie pukać w stolik paluchami :D guziki to cza ciskać :) Najprawdopodobniej nie zadziała. PS3 ma problem z klawami i mychami bezprzewodowymi. Sam miałem kilka wynalazków w domu i niestety żadna nie ruszyła.

#8 emska

emska

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany wto 11 lis 19:38

Również mam taką za 20zł i działa.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników