Skocz do zawartości

Zdjęcie

SONY Wireless Keypad

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
43 odpowiedzi na ten temat

#41 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany sob 17 lip 14:38

Ja dzis nabylem swoj egzemplarz i sie oswajam z tym lecz mam jedno pytanie. Czy wam tez tak touchpad wariuje? Zauwazylem ze majac palec pare milimetrow nad klawa nadal moge przesuwac kursorem myszy i to jest frustrujace bo gdy oderwe palec od klawy to kursor mi gdzies poleci, nie dziala to jak na laptopie. I przez to wydaje mi sie ze mam cos z touchpadem bo klawa dziala idealnie, kazdy tak ma? To sie jakos kalibruje? Ogolnie nawet bez odrywania palca nie dziala tez to elegancko. I jak wlaczyc caps locka?

#42 Guest_DarkNostris_*

Guest_DarkNostris_*
  • Guests

Napisany sob 17 lip 14:51

Nie. Ten touchpad jest taki upośledzony i na to nic nie można poradzić. Ja tam w ogóle tego nie używam. Same literki mi wystarczą ;)
Caps Lock - R czerwony i Caps/Tab.

#43 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany nie 19 wrz 14:49

A mnie podczas grania w dantego cos naszlo by zajrzec do instrukcji  No i napisali ze przy pierwszym uzyciu nalezy to skalibrowac poprez wlaczenie funkcji touch pada i przytrzymaniu jednoczesnie niebieskiego i pomaranczowego guzika. Ale i tak dziala to gorzej niz na lapku, jeszcze sproboje zmniejszyc szybkosc myszy i zobacze. A co do capsa to sie skaplem, on jest na pomaranczowo napisany wiec musze przytrzymac pomaranczowy guzik i nacisnac capsa.

Edit:Przy powolnym kursorze daje to w miare rade ale i tak jest to tylko bajer wiec zostaje przy szybkim kursorze i analogu.

Edit: Powyzszy tekst jest z 17 lipca, ale zeby ktos to zauwazyl to go skopiowalem a nastepnie usunalem post. I wkleilem to na nowo z rzecza ktora zaraz dodam:

Wiec dzis jest piate ladowanie klawiaturki, minely 2 miesiace i 2 dni. Z racji tego ze konsola zastepuje mi komputer i duzo pisze, jest to wynik pelen podziwu  :)

#44 Saneox123

Saneox123

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany pią 07 lis 21:20

Guests - ja tak samo, same literki ;)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników